درباره ما

اگه بخوایم شروع فعالیتمون رو خیلی شفاف توضیح بدیم باید برگردیم به سال 1396 که وبسایت فارس گرافیک راه اندازی شد، تیمِ شیکالو در فارس گرافیک ارتقا پیدا کرد و تجربه ی چندین ساله در حوزه مدیریت کسب و کار، ارتباط با مشتری، طراحی حرفه ای گرافیک برای صد ها شرکت بزرگ و کوچک، تصمیم ما رو برای راه اندازی شیکالو جدی تر کرد.

سر انجام در 20 اسفند ماه 1400 فعالیت رسمی شیکالو شروع شد…

فعالیت ما با ارائه خدمات چاپ روی اجسام ( چاپ حرارتی سابلیمیشن) شروع شد از جمله محصولاتی که در این دسته می توان نام برد: (ماگ،تابلو شاسی، پازل، تیشرت، پد موس، قالیچه و … ) است. پس از گذشت یکسال دسته بندی محصولات فانتزی آغاز به کار کرد که محصولاتی مانند: لوازم تحریر، دفتر، خودکار، اتود، پاککن، لوازم بازی و سرگرمی و …) را می توانید در این دسته بندی تهیه کنید.

ما در شیکالو هدفمون ایجاد لبخند رضایت مشتری، در کنارِ اهداف کوچک و بزرگ ساختاری مجموعه هست، معتقدیم که بدون ارائه خدمات منصفانه و درست، لایق پیشرفت نخواهیم بود پس تمام سعی همکاران ما در بخش های مختلف این مجموعه افزایش سطح کیفیت محصولات و خدمات است.

خدمات ما:

لوازم کاربردی و هدایای شخصی و تبلیغاتی

نماد

تایپوگرافی

معنی اسم

شیک + کالو (کالا با لهجه شیرازی) یا بطور خلاصه یعنی کالای شیک، یک انتخاب شیک 😍

چرا رنگ شیکالو آبیه:

آبیه شیکالو رنگ دریاست،فیروزه ایه رنگِ آرامشِ یه دنیا خلاقیت درونش نهفته‌ست، متعلق به همه‌‌ست، ما رنگ آبی رو انتخاب کردیم که شما در هر مرحله با شیکالو احساس آرامش، علاقه و اعتماد داشته باشید و تیم ما برای رسیدن به معنای واقعی این کلمات تمام تلاشش رو میکنه.

نهایت تلاشمان را در پردازش، ارسال و بسته بندی محصولات خواهیم کرد 🙂

با عضویت در وبسایت کد تخفیف بگیرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
خانه
فهرست
حساب کاربری من
0 موارد محصول