شیکالو با احترامی که برای حریم شخصی شما کاربران و مشتریان عزیز قائل می باشد، برای ثبت نظر، خرید و استفاده از خدمات درخواستی شما، نیازمند پایه گذاری قوانین و سیاست حریم خصوصی است:

دیدگاه‌ها

هنگامی که نظر خود را در خصوص محصول،مقالات و نمونه فعالیت های ما می نویسید ما اطلاعاتی را در فرم نظرات جمع آوری میکنیم مثل آدرس IP ، نوع مرورگر و سیستم عامل ، جهت تشخیص و مقابله با هرزنامه.

رسانه

تصاویر / ویدئو های بارگزاری شده در ( صفحه محصول / شبکه های اجتماعی شیکالو ) صرفا جهت استفاده در امور چاپ مورد استفاده قرار میگرد. و با تمام توان در حفظ امنیت آن کوشا هستیم.

کوکی‌ها

همانند تمام وبسایت ها هنگامی که برای ثبت نظر / فرم های مختلف اطلاعات جدیدِ وارد شده مثل نام، آدرس ایمیل، وبسایت شخصی در قالب کوکی جهت راحتی شما ذخیره می شود، کوکی ها باعث می شوند که دیگر نیاز نباشد جزئیات را مجددا تکمیل کنید،

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این وبسایت حساب کاربری دارید، یا دیدگاهی ثبت کرده باشید، می توانید درخواست دهید که اطلاعاتی که در مورد شما نگهداری شده در اختیار شما قرار بگیرد، همچنین میتوانید درخواست کنید که اطلاعات شخصی و حساب کاربری شما را پاک کنیم، این اطلاعاتی نیست که جهت اهداف اداری، قانونی یا امینیت مورد استفاده قرار بگیرد.

اطلاعات تماس، شبکه های اجتماعی قانونی متعلق به شیکالو:

وبسایت https://shikalo.com/

شماره تماس 09357892009 و تمامی شبکه های اجتماعی و پیام رسان های متعلق به آن مثل: واتساپ، تلگرام و …

صفحه اینستاگرامی ما به آدرس: https://www.instagram.com/shikaloshop/